Lepsze rozmowy z TSCuksy.PL

Zapewniamy najwyższą stabilność, dołącz do nas już teraz!

Połącz się

Dlaczego nasz serwer TeamSpeak?

Na rynku jest wiele serwerów TeamSpeak, na których możecie spotkać się z wyciekami, nie miłą administracją czy nieodpowiednim traktowaniem. U nas tego nie spotkasz, wszyscy są równi.

  • Bezpieczeństwo to u nas nr 1.
  • Jasny i prosty regulamin nie farowyzujący żadnych ludzi.
  • Bogata oferta kanałów i stref, z darmowymi botami muzycznymi.
  • Autorski, zaawansowany panel dla użytkowników.
  • Brak wycieków od początku istnienia serwera.
  • Dedykowane, autorskie zabezpiecznia.
  • Najszybsza aplikacja automatyzująca, Open-Apps.

Unikalnych osób

Połączeń z serwerem

Spędzony godziny

Rekord online

Osoby online

Godziny poświęcone pomocy

Czym się wyróżniamy?

Za co chwalą nas użytkownicy?.

Autorskie rozwiązania

W naszej ofercie znajdziesz autorskiego bota automatyzującego, panel użytkownika, panel lidera oraz panel administratora - napisany przez nas.

Brak wycieków

Ile to się słyszy o wyciekach, korzystając z niebezpiecznych aplikacji, czy dając dostęp do maszyn osobą niepowołanym. U nas takie sytuacje nie występują.

Bogata oferta kanałowa

Kanał dla 5 osób? A może 30? Wszystko mamy w ofercie, łącznie z autorskim panelem do zarządzania strefą.

Doświadczenie

Nie od roku, prowadzimy serwery TeamSpeak, dlatego też wiemy jak dogodzić wszystkim użytkowikom.

Elastyczność

Potrzebujesz specjalnej strefy? A może właśnej rangi? Z nami zawsze możesz się dogadać!

Budowana społeczność

Budujemy społeczność, już od 2019 roku - nie przejmujemy się spadkami, dążymy do jak najlepszej i profesjonalej społeczności.

Zarząd

Dzięki tej ekipie, możecie spędzić miło czas, pamiętajcie - nie gryziemy!.

Hej, właściwie to zajmuje się głównie stroną techniczną serwera - róbie robić panele, czy boty z których potem z radością (lub też nie) korzystają z użytkownicy, mimo iż czasami mam wrażenie że upadek nadchodzi, nagle coś się dzieje i cyk, wszystko wraca do normalności. Nie bądźmy pionkami, nie dajmy się manipulować!

Lukieer

CEO & Developer

"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości." Jestem Karol, lubię pomagać użytkownikom i na tsie TSCuksy.PL robię to już od blisko roku. Interesuję się również militariami, a w wolnych chwilach chodzę na strzelnicę. Życzę wszystkim miłych rozmów na TSie a w razie problemów - piszcie

Karolek88ll

vCEO

Niektórzy ludzie są jak chmury...Kiedy znikają z naszego życia nastaje piękny dzień''. Przesiaduję na TeamSpeak'u praktycznie codziennie. Lubię rozmawiać z innymi użytkownikami. Jeśli potrzebujesz pomocy zawsze możesz zgłosić się do mnie! 😃

Daru

ROOT

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.

sevi

ROOT

"Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę! Nie ważne, że nie masz dla kogo - ważne, żeby opadły im kopary." Siemka jestem Dominik i lubię rozmawiać z ludźmi. Interesuje się też jazdą na quadzie, sztukami walki i informatyką. Jak masz jakiś problem napisz, chętnie pomogę ; )

SDomino_PL

Head Admin

Nigdy nie odmawiaj. Zawsze odbieraj telefon. Nigdy nie zamykaj się na innych ludzi, nawet jeśli świat kopie Cię po raz setny w dupę, nawet jeśli tracisz po kolei ukochane osoby. I nigdy się nie poddawaj, bo najłatwiej jest się załamać.

xMinioneQ

Head Admin

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia oferty.

TeamSpeak

tscuksy.pl

Partnerzy

Open-Apps

Marka tworząca najszybsze aplikacje pod serwery TeamSpeak

mc-protection.eu

The most powerful minecraft server AntiCrash and AntiBot protection on the market.

N1Store.pl

Najlepsze ułsugi w sieci!

OnlyPVP.pl

Onlypvp.pl - Serwer w grze minecraft do treningu PVP, na którym nie spotkasz nudy, fantastyczne tryby, ciekawe dodatki profesjonalna administracja sprawią, że rozgrywka będzie niczym innym tylko przyjemnością!

Wolfek

Wielofunkcyjna aplikacja pod serwery Discord.